Reference

Reference našich spokojených klientů:

Pana Lesňáka, coby makléře, mohu vřele doporučit. Kvality jeho komplexně poskytovaných služeb spočívají zejména v připravenosti, vstřícnosti a přímočarosti, empatii, spolehlivosti, odbornosti a profesionalitě, v hladkém průběhu a dochvilnosti. Jednání s panem Lesňákem je navíc vždy velmi příjemné a sympatické. Tímto mu rovněž děkuji za dosavadní spolupráci
Lenka H.

Naprosto profesionální práce na vysoké úrovni. Vše rychle a hladce vyřízeno. Absolutně bez starostí. Určitě doporučuji využít makléřských služeb ing. Matuškové.
Lukáš Cipryan

Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji. Profesionální přístup, rychlé a vstřícné jednání. Rádi se znovu obrátíme na pana Mikitu v dalším řešení spolupráce přes reality.
Ivana Bražinová

VELMI,VELMI OBROVSKÁ SPOKOJENOST. NEMÁM SLOV. PERFEKTĚ VŠE ZAJIŠTĚNO,VYSVĚTLENO TAK, ŽE JSEM TOMU ROZUMĚLA I JÁÁÁ. OPRAVDU VŘELE DOPORUČUJI. JE UŽASNÝ NE JEN JEKO REALITÁK, ALE I JAKO ČLOVĚK. VŽDY K RUCE I KDYŽ UŽ AKCE PROBĚHLA A ZAŘÍDÍ I TO CO NEMUSÍ. TLUČKOVÁ
Markéta Slaninová

Odbornost, preciznost, ochota a celkově profesionální přístup jsou důvody, proč se na pana Mikitu obracíme již několik let. Nemáme důvod hledat jinde. S jeho prací jsme byli vždy spokojeni.
Kamil Peterek

Pan Mikita je profesionál tělem i duší. Od začátku až do konce s ním byla naprosto perfektní komunikace. Informoval mě o každém kroku, a to hned. Vždy vše srozumitelně vysvětlil, poradil, navrhl nejlepší možné řešení. Prodej bytu byl pro mě díky němu naprosto bezproblémový a mohla jsem se na něj maximálně spolehnout. Pan Mikita dělá reality opravdu srdcem :-) a velmi to jde na jeho práci znát. V budoucnu se budu obracet už pouze na něj. Nemohla jsem totiž narazit na lepšího realitního makléře, a to zcela upřímně. Tímto ještě jednou: pane Mikita, moc Vám děkuji! :-)
Michaela Wlazlová

Pan Lesňák mne zastupoval při prodeji dvou bytových jednotek v Karviné, kdy se nám povedlo oba dva byty prodat za velmi zajímavou cenu a také za velmi krátkou dobu. Spolupráce byla velmi profesionální, perfektní komunikace, inzerce, poradenství, právní služby a všechno co je potřeba. Já jakožto klient jsem opravdu nemusel nic řešit a o vše bylo postaráno. Spolupráci s panem Lesňákem opravdu doporučuji, za mě nejlepší zkušenost, kterou jsem kdy s realitním makléřem měl. Zároveň pokud budu v budoucnu cokoliv řešit, zcela jistě se znovu obrátím na pana Lesňáka. Ještě jednou tímto děkuji za super spolupráci. :)
Vladimír Dužík

Pana Lesňáka, coby makléře, mohu vřele doporučit. Kvality jeho komplexně poskytovaných služeb spočívají zejména v připravenosti, vstřícnosti a přímočarosti, empatii, spolehlivosti, odbornosti a profesionalitě, v hladkém průběhu a dochvilnosti. Jednání s panem Lesňákem je navíc vždy velmi příjemné a sympatické. Tímto mu rovněž děkuji za dosavadní spolupráci. Lenka H.

Dobrá realitní kancelář.Pani Herrmannová super realitní makléřka. Doporučuji. Pan Pek

Velmi dobrá spolupráce, mohu jen doporučit!
Lukáš Peza

Děkujeme p. Lesňákovi za pomoc s prodejem bytu, za jeho profesionální přístup, ochotu a příjemné vystupování. Vždy se snažil nám maximálně vyjít vstříc. Vřele doporučujeme jeho služby.
manželé Klimovi

Koupě bytu proběhla bez problémů, paní makléřka vše zajistila.
Michal Dorda

S panem Mikitou spolupracuji už delší dobu a vím, že se na něho můžu kdykoliv spolehnout. Při nabídce nemovitosti k pronájmu ji nechá profesionálně nafotit a pěkně odprezentuje. Zařídí vše potřebné - smlouvu, plné moci, pokud jsou potřeba, dokonce u dodavatele elektřiny vyřídí přepis smlouvy na nového nájemníka. Nájemníky, které přivede, jsou solidní a spolehliví, což je pro mě jako pronajímatele velice důležité. Vždy, když potřebuji něco z oblasti realit, třeba jen radu, tak vím přesně, na koho se obrátit. Je to pan Mikita.
Dan Koutecky

Pan Lesňák je vstřícný a velmi ochotný. Spolupráce s ním na velmi dobré úrovni.
Dana Molatová

Super jednání a vstřícnost, doporučuji na 100%.
Ing. Jaromír Šotek

Chtěli bychom ocenit vysokou úroveň a profesionalitu pana Lesňáka při prodeji naší nemovitosti od prezentace až po předání. Děkujeme a doporučujeme všem. Plintovi
manželé Plintovi

Mám zkušenost relativně s mnoha makléři a musím říct, že žádný se ochotou a profesionalitou panu Lesňákovi opravdu nevyrovná. Skvělý servis, komunikace, vše proběhlo rychle a bez problému. Velmi doporučuji. Mockrát děkuji!
Kristýna Černá

Ochotný přístup, profesionalita a kvalitní vyřízení všech záležitosti ohledně prodeje a přepisu. Moc doporučuji
Iveta Kollárová

Má zkušenost s prodejem přes realitní kancelář Ing. Nely Matuškové zbořila veškeré mé předchozí domněnky o nevýhodách spolupráce s RK. Paní makléřka je profesionál na svém místě.Veškeré podklady k objektu měla připraveny již při prvním jednání, další jednání s úřady paní Matušková také zprostředkovala. Naprostá vstřícnost, obrovská flexibilita, milý přístup, a taky velice rychlé a efektivní jednání.Velmi oceňuji lidský přístup.Vysvětlila nám vše do detailu na co jsme se ptali a já měl pocit, že prodávám byt s kamarádkou a ne s makléřkou. Určitě doporučuji se na ni obrátit. Nic není problém a ráda vše vysvětlí a ukáže. Skvělá spolupráce a komunikace. Maximální doporučení. Jestli chcete prodat či pronajmout byt, tak jedině Děláme Reality Srdcem a je to pravda, jak i vystupují za společnost a jednání mají v maximální úrovni.Byli jsme maximálně spokojeni a děkujeme za ni. Takových lidí víc a svět by byl zase v pořádku a lidé šťastnější.
Honner Otto

Spolehlivý, sympatický, konkrétní a velmi erudovaný makléř. Doporučuji využít služeb této realitní firmy.
Ivo Bojas

Pan Lesňák je profesionál od A do Z. Málo kdo,je tak ochotný laskavý a v zájmu klienta mu vyjít vstříc, nehledě na kompletní servis od nafocení nemovitosti zhodnocení ceny následný prodej, neboli nákup. Je to nejlepší makléř se kterým jsem se zatím potkala, jak po profesní, tak po lidské stránce Děkujeme a mohu jen doporučit !
manželé Stránští

Realitní makléř pan Michal Lesňák nám byl doporučen k prodeji bytu v Karviné. Při prvním setkání nám vyčerpávajícím způsobem vysvětlil vše kolem prodeje. Proběhlo profesionální nafocení nemovitosti a po zveřejnění nám podával průběžné informace. Prodej proběhl rychle, bez problémů. Velmi profesionální - spokojenost. Můžeme doporučit.
Žurková

Masivní inzerce Exportujeme na